wstecz

Walentynkowy konkurs dla starszaków :)

Nie zapomnieliśmy o naszych starszych tancerzach. Walentynki za pasem chcemy więc Wam pomóc i uatrakcyjnić Walentynki w Waszej szkole (o ile oczywiście takie planujecie). Dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie przygotowanym specjalnie na tą okazji! Do wygrania między innymi 500 walentynkowych kartek dla twojej Szkoły.

Zbliżają się Walentynki w wielu szkołach szykujecie zabawy lub będziecie uruchamiać walentynkową pocztę. Chcemy wam pomóc i włączyć się do zabawy. A ponieważ kochamy wręcz kreatywność i wierzymy że Wam jej nie zabraknie zapraszamy do tego konkursu.

Poza tym chcemy, abyście nie zapominali o pięknym zwyczaju pisania kartek w tradycyjnej postaci.W przeciwieństwie do SMS-a taką karteczkę zawsze można powiesić nad łóżkiem i każdego ranka na nią zerkać:)

W skrócie wygląda to tak: montujecie 5 - 6 osobową drużynę. W drużynie musi być co najmniej jedna osoba uczęszczająca do Samby (z jej konta trzeba korzystać przy zgłaszaniu pracy). Z jednej szkoły może być kilka drużyn - w ten sposób zwiększycie szanse na zwycięstwo. Możecie w całość włączyć szkolny samorząd.

Każda drużyna ma przygotować 3 walentynkowe skrzynki pocztowe (mogą być takie same) . Liczy się inwencja twórcza, kreatywność i oczywiście wygląd - technika wykonania dowolna.
Po zrobieniu skrzynek wysyłacie ich zdjęcie do Nas - komisją ocenia prace.

Szkoła która wygra otrzymuje wsparcie w organizacji swojej imprezy. Kartki pocztowe, nagrody rzeczowe, upominki itd. Przeczytajcie uważnie regulamin i zapraszamy do zabawy. Na zmontowanie drużyn i wykonanie skrzynek macie czas do drugiego lutego.

Konkurs przeznaczony jest dla naszych uczniów w wieku 10-15 lat.


Do zdobycia jest między innymi 500 walentynkowych kartek oraz zestaw walentynkowych nagród które możecie rozdać w Szkole jako nagrody w walentynkowych konkursach.

Trzeba się zalogować na swoje konto i wejść w zakładkę KONKURSY – tam znajdziecie regulamin Zabawy.

Miłej rywalizacji:)

(AF)

BARDZO WAŻNA INFORMACJA

BARDZO WAŻNA INFORMACJA

CZYTAJ DALEJ

"Samba" z "Frajdą" - Będzie się działo

"Samba" z "Frajdą" - Będzie się działo

Bakcyle zaatakowały Radom:). Niezwykle miło nam poinformować, że dwie Niepubliczne Placówki Oświatwo Wychowawcze nawiązały współpracę i wspólnie będą zaszczepiać taneczną (i nie tylko taneczną pasję) wśród dzieci i młodzieży.

CZYTAJ DALEJ

Rozstrzygnięcie konkursu Walentynkowego :)

Rozstrzygnięcie konkursu Walentynkowego :)

Dziękujemy wszystkim za wykonane prace. Każdy konkurs musi mieć swoich zwycięzców – tak jest i tym razem więc:

CZYTAJ DALEJ